Kategorie
Zrychlené objednávání
-+
Kategorie

Doporučujeme

REO AMOS (https://www.reoamos.cz/)

O nás

Výrobky pro prevenci a likvidaci havárií, pro bezpečné a čisté pracoviště. Tento slogan provází společnost už více než 30 let. Ano, již od roku 1991!!!

Po celou dobu své činnosti se společnost profiluje jako obchodně-výrobní a zabývá se produkty pro prevenci a likvidaci havárií. Společnost si za 30 let existence vybudovala stabilní a silnou pozici na trhu a dnes tak patří k největším a nejvýznamnějším společnostem působící v oblasti prodeje ekologických havarijních prostředků v České republice a s přímým obchodním zastoupením na Slovensku a v Polsku. Tuto pozici zastupuje dynamický obchodní tým se sítí poboček společnosti. Neustále také posilujeme export do všech evropských zemí. Kompletní sortiment dodávaných výrobků stále inovujeme novými produkty, aktualizujeme jej a uvádíme na e-shopu www.reoamos.cz 

Sorbent je specializovaný prostředek pro zachycení kapalných látek a jejich následné likvidace. „Nejlepší sorbent je hlína“, tak toto zlidovělé přísloví už dnes neplatí a naštěstí ani platit nemůže.  Z našich zkušeností ale víme, že přísloví bylo krutou realitou. Aby rčení zůstalo minulostí nabízíme, vyrábíme a dodáváme celou škálu velmi kvalitních sorbentů, různých typů, druhů a modifikací, aby si každý zákazník vybral přesně takový sorbent, jaký potřebuje a jaký mu vyhovuje. Různé druhy kapalných látek vyžadují použití různých druhů a typů sorbentů. Nabízíme a vyrábíme sorbenty pro sorpci všech typů kapalných látek. 

 

Náš proškolený tým techniků a obchodních zástupců umí doporučit vhodný sorbent na konkrétní typ kapaliny, své znalosti tito zaměstnanci společnosti neustále zdokonalují a prohlubují na pravidelných celofiremních školících dnech

 

Technická podpora je tak našim zákazníkům poskytována na velmi vysoké úrovni a stále ji zdokonalujeme. Umíme Vám tak fundovaně doporučit vhodný typ sorbentu, ale můžeme Vám také ukázat, jak daný materiál používat, jak s ním pracovat, jaké další prostředky se k sorbentům hodí, co pořídit, čemu se vyvarovat, a to vše v konkrétních podmínkách zákazníka.

„Zem dala, zem vzala“…. TAK TAKHLE NE!!!
I ty zachraňuj svou zem a kupuj sorbenty!!!